Dlaczego warto wybrać minerały?

W Mineralogie, jesteśmy dumni z naszych produktów, czyli 100% makijażu mineralnego i ciężko pracujemy, aby sformułować najwyższej jakości makijaż mineralny na rynku. Praca ta polega na wyszukiwaniu i segregowaniu nie tylko dobrych, ale najlepszych minerałów  dla każdego z naszych produktów.

Korzyści z makijażu mineralnego można znaleźć w czystości minerałów wykorzystywanych do tworzenia naszych baz, pudrów, róży, brązerów, cieni do powiek, pudrów do brwi i korektorów. Minerały naturalne, to znaczy, że są wolne od talku, perfum, barwników i innych substancji szkodliwych dla zdrowia, które zwykle występują w tradycyjnych produktach kosmetycznych. To sprawia, że nasz makijaż jest dobry dla skóry, pozostawiając cerę promienną i bez zarzutu za każdym razem gdy go stosujemy.

Z Mineralogie piękny wygląd zawsze należy do Ciebie, ale my idziemy jeszcze krok dalej. Chronimy go! Nasz mineralny puder zawiera cynk oraz tytan, czyli minerały chroniące skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Nasze produkty zawierają również naturalne przeciwutleniacze, witaminy A i E, które tworzą na skórze tarczę przed zanieczyszczeniami oraz utrzymują młodzieńczy i świeży wygląd.

Używając produktów Mineralogie, odkryjesz że nasz makijaż mineralny nie zatyka porów i Twoja skóra może oddychać!  Nasze produkty dają zdrowy, naturalny blask i są tak lekkie, że zapomnisz że masz na sobie makijaż. Dodatkowo kosmetyki mineralne spełniają funcję kilku produktów jednocześnie: makijaż, puder, korektor i ochrona przeciwsłoneczna.

Mineralny Makijaż Mineralogie. Po prostu dobry dla skóry.